1325-823J
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-823J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 69MA 12 OHM TH
Dataark: 1325-823J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1325-823J
Varenummer 1325-823J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 69MA 12 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19205 pcs Datablad 1325-823J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 51 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-823J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 13MHz
Detaljeret beskrivelse 82µH Shielded Molded Inductor 69mA 12 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 12 Ohm Max
Nuværende vurdering 69mA Nuværende - Mætning 69mA
Relaterede produkter
1325-821K
1325-821K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 435MA 300 MOHM
På lager: 25643 pcs
Hent: 1325-821K.pdf
RFQ
1325-8
producenter: Pomona Electronics
Beskrivelse: BANANA PLUG DIY GRAY
På lager: 43912 pcs
Hent: 1325-8.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 69MA 12 OHM TH
Hent: 1325-823K.pdf
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: CONN SPADE TERM 14-16AWG #4 BLU
Hent: 132528-1.pdf
1325-7
Beskrivelse: BANANA PLUG DIY VIOLET
producenter: 3M
Beskrivelse: 3M MAXIM PROTECTIVE EYEW 1=1PC
1325-821J
1325-821J
Hent: 1325-821J.pdf
Beskrivelse: BANANA PLUG DIY WHITE
producenter: Thomas Research Products
Beskrivelse: 12" HORTICULTURE LED PCB ASSEMBL
producenter: 3M
Beskrivelse: 3M MAXIM PROTECTIVE EYEW
På lager: 506 pcs
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 134MA 3.2 OHM TH
Hent: 1325-822J.pdf