1331-471H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-471H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
Dataark: 1331-471H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331-471H
Varenummer 1331-471H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23609 pcs Datablad 1331-471H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 41 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-471H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 220MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Inductor 460mA 210 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 210 mOhm Max
Nuværende vurdering 460mA Nuværende - Mætning 460mA