1331-393H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-393H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD
Dataark: 1331-393H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331-393H
Varenummer 1331-393H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25066 pcs Datablad 1331-393H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 42 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-393H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 19MHz
Detaljeret beskrivelse 39µH Shielded Inductor 75mA 7.9 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 7.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 75mA Nuværende - Mætning 75mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331-392K
1331-392K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
På lager: 49550 pcs
Hent: 1331-392K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD
På lager: 46627 pcs
Hent: 1331-393K.pdf
RFQ
1331-392H
1331-392H
Hent: 1331-392H.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM SMD