1331-392H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-392H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Dataark: 1331-392H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1331-392H
Varenummer 1331-392H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23733 pcs Datablad 1331-392H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-392H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.9µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 75MHz
Detaljeret beskrivelse 3.9µH Shielded Inductor 173mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 173mA Nuværende - Mætning 173mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331-391K
1331-391K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM