1331-391H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1331-391H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
Dataark: 1331-391H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1331-391H
Varenummer 1331-391H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25784 pcs Datablad 1331-391H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331
Vurderinger - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331-391H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 230MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Shielded Inductor 485mA 190 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 190 mOhm Max
Nuværende vurdering 485mA Nuværende - Mætning 485mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331-334H
1331-334H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD
På lager: 23298 pcs
Hent: 1331-334H.pdf
RFQ
1331-333J
1331-333J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD
På lager: 36636 pcs
Hent: 1331-333J.pdf
RFQ
1331-391K
1331-391K
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
Hent: 1331-391K.pdf
Hent: 1331-334J.pdf
Hent: 1331-333H.pdf
Hent: 1331-334K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD