1331R-222H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-222H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM
Dataark: 1331R-222H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-222H
Varenummer 1331R-222H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26198 pcs Datablad 1331R-222H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-222H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 95MHz
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Inductor 202mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.1 Ohm Max
Nuværende vurdering 202mA Nuværende - Mætning 202mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331R-223H
1331R-223H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
På lager: 22762 pcs
Hent: 1331R-223H.pdf
RFQ
1331R-223J
1331R-223J
producenter: API Delevan
På lager: 36799 pcs
Hent: 1331R-223J.pdf
RFQ
1331R-221K
1331R-221K
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Hent: 1331R-221K.pdf
1331R-221H
1331R-221H
Hent: 1331R-221H.pdf
1331R-221J
1331R-221J
Hent: 1331R-221J.pdf
1331R-223K
1331R-223K
Hent: 1331R-223K.pdf
1331R-184K
1331R-184K
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
Hent: 1331R-184K.pdf
1331R-222K
1331R-222K
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM