1331R-221H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-221H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Dataark: 1331R-221H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-221H
Varenummer 1331R-221H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22342 pcs Datablad 1331R-221H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-221H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 220nH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 330MHz
Detaljeret beskrivelse 220nH Shielded Inductor 545mA 150 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 545mA Nuværende - Mætning 545mA