1331R-183J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-183J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD
Dataark: 1331R-183J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-183J
Varenummer 1331R-183J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33711 pcs Datablad 1331R-183J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-183J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 18µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 26MHz
Detaljeret beskrivelse 18µH Shielded Inductor 108mA 3.8 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3.8 Ohm Max
Nuværende vurdering 108mA Nuværende - Mætning 108mA
Relaterede produkter
1331R-181K
1331R-181K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
På lager: 54336 pcs
Hent: 1331R-181K.pdf
RFQ
1331R-184K
1331R-184K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD