1331R-181J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-181J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
Dataark: 1331R-181J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-181J
Varenummer 1331R-181J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 41232 pcs Datablad 1331R-181J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-181J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 180nH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 375MHz
Detaljeret beskrivelse 180nH Shielded Inductor 585mA 130 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 130 mOhm Max
Nuværende vurdering 585mA Nuværende - Mætning 585mA
Relaterede produkter
1331R-181K
1331R-181K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
På lager: 54336 pcs
Hent: 1331R-181K.pdf
RFQ
1331R-182K
1331R-182K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM