1331R-154H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-154H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD
Dataark: 1331R-154H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-154H
Varenummer 1331R-154H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23341 pcs Datablad 1331R-154H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 33 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-154H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 12MHz
Detaljeret beskrivelse 150µH Shielded Inductor 75mA 7.9 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 7.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 75mA Nuværende - Mætning 24mA
Relaterede produkter
1331R-153J
1331R-153J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD
På lager: 40546 pcs
Hent: 1331R-153J.pdf
RFQ
1331R-181H
1331R-181H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
På lager: 25753 pcs
Hent: 1331R-181H.pdf
RFQ
1331R-153K
1331R-153K
Hent: 1331R-153K.pdf
1331R-154K
1331R-154K
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD
Hent: 1331R-154K.pdf
1331R-152K
1331R-152K
Beskrivelse: FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM