1331R-153J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-153J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD
Dataark: 1331R-153J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1331R-153J
Varenummer 1331R-153J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 40546 pcs Datablad 1331R-153J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 38 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-153J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 30MHz
Detaljeret beskrivelse 15µH Shielded Inductor 115mA 3.4 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 115mA Nuværende - Mætning 115mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331R-152J
1331R-152J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM
På lager: 37907 pcs
Hent: 1331R-152J.pdf
RFQ
1331R-181H
1331R-181H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
På lager: 25753 pcs
Hent: 1331R-181H.pdf
RFQ
1331R-153K
1331R-153K
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD
Hent: 1331R-153K.pdf
1331R-181J
1331R-181J
Hent: 1331R-181J.pdf
1331R-152H
1331R-152H
Hent: 1331R-152H.pdf
1331R-151K
1331R-151K
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Hent: 1331R-151K.pdf
1331R-151J
1331R-151J
Hent: 1331R-151J.pdf
1331R-154K
1331R-154K
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD
Hent: 1331R-154K.pdf
1331R-154J
1331R-154J
Hent: 1331R-154J.pdf
1331R-154H
1331R-154H
Hent: 1331R-154H.pdf
1331R-152K
1331R-152K