1331R-333J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-333J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD
Dataark: 1331R-333J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-333J
Varenummer 1331R-333J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 40935 pcs Datablad 1331R-333J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 41 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-333J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 20MHz
Detaljeret beskrivelse 33µH Shielded Inductor 83mA 6.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 6.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 83mA Nuværende - Mætning 83mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331R-333K
1331R-333K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD
På lager: 40809 pcs
Hent: 1331R-333K.pdf
RFQ
1331R-332K
1331R-332K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM