1331R-332H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-332H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM
Dataark: 1331R-332H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-332H
Varenummer 1331R-332H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 25825 pcs Datablad 1331R-332H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 49 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-332H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 80MHz
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Inductor 185mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 185mA Nuværende - Mætning 185mA
Relaterede produkter
1331R-331J
1331R-331J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
På lager: 34947 pcs
Hent: 1331R-331J.pdf
RFQ
1331R-334H
1331R-334H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD
På lager: 25791 pcs
Hent: 1331R-334H.pdf
RFQ
1331R-331K
1331R-331K
Hent: 1331R-331K.pdf
1331R-274K
1331R-274K
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD
Hent: 1331R-274K.pdf
1331R-332K
1331R-332K
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM
Hent: 1331R-332K.pdf
1331R-333K
1331R-333K
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD