1331R-392J
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-392J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Dataark: 1331R-392J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-392J
Varenummer 1331R-392J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38384 pcs Datablad 1331R-392J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-392J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.9µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 75MHz
Detaljeret beskrivelse 3.9µH Shielded Inductor 173mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 173mA Nuværende - Mætning 173mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331R-394H
1331R-394H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM SMD
På lager: 26143 pcs
Hent: 1331R-394H.pdf
RFQ
1331R-393K
1331R-393K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD