1331R-394H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-394H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM SMD
Dataark: 1331R-394H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-394H
Varenummer 1331R-394H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 26143 pcs Datablad 1331R-394H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-394H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 390µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 7.8MHz
Detaljeret beskrivelse 390µH Shielded Inductor 46mA 21 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 21 Ohm Max
Nuværende vurdering 46mA Nuværende - Mætning 14mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331R-472H
1331R-472H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM
På lager: 26750 pcs
Hent: 1331R-472H.pdf
RFQ
1331R-394J
1331R-394J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM SMD
På lager: 40630 pcs
Hent: 1331R-394J.pdf
RFQ
1331R-392K
1331R-392K
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Hent: 1331R-392K.pdf
1331R-392J
1331R-392J
Hent: 1331R-392J.pdf
1331R-394K
1331R-394K