1331R-561H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-561H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Dataark: 1331R-561H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-561H
Varenummer 1331R-561H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28603 pcs Datablad 1331R-561H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 41 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-561H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 560nH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 210MHz
Detaljeret beskrivelse 560nH Shielded Inductor 440mA 230 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 230 mOhm Max
Nuværende vurdering 440mA Nuværende - Mætning 440mA
Relaterede produkter
1331R-474K
1331R-474K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD
På lager: 50352 pcs
Hent: 1331R-474K.pdf
RFQ
1331R-563H
1331R-563H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD
På lager: 24830 pcs
Hent: 1331R-563H.pdf
RFQ
1331R-561J
1331R-561J
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Hent: 1331R-561J.pdf
1331R-561K
1331R-561K