1331R-473H
Produkt oversigt
Varenummer: 1331R-473H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD
Dataark: 1331R-473H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1331R-473H
Varenummer 1331R-473H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24609 pcs Datablad 1331R-473H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Afskærmning Shielded Serie 1331R
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1331R-473H TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 16MHz
Detaljeret beskrivelse 47µH Shielded Inductor 69mA 9.3 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 9.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 69mA Nuværende - Mætning 69mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1331R-471K
1331R-471K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
På lager: 42288 pcs
Hent: 1331R-471K.pdf
RFQ
1331R-474H
1331R-474H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD
På lager: 22539 pcs
Hent: 1331R-474H.pdf
RFQ
1331R-474K
1331R-474K