1537-701J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1537-701J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150NH 2.27A 28 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1537-701J
Varenummer 1537-701J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150NH 2.27A 28 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24303 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Afskærmning Shielded Serie 1537-7
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1537-701J TR 2500 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 150nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 250MHz
Detaljeret beskrivelse 150nH Shielded Inductor 2.27A 28 mOhm Axial DC-modstand (DCR) 28 mOhm
Nuværende vurdering 2.27A Nuværende - Mætning 2.27A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1537-702J
1537-702J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 1.92A 39 MOHM TH
På lager: 25265 pcs
Hent:
RFQ
1537-66H
1537-66H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 62UH 180MA 3.15 OHM TH
På lager: 103432 pcs
Hent: 1537-66H.pdf
RFQ
1537-703K
1537-703K
Beskrivelse: FIXED IND 330NH 1.63A 54 MOHM TH
Hent:
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 2.27A 28 MOHM TH
Hent: 1537-66J.pdf
1537-68F
1537-68F
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 176MA 3.3 OHM TH
Hent: 1537-68F.pdf
Hent: 1537-68H.pdf
Hent: 1537-68J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 1.53A 62 MOHM TH
1537-68G
1537-68G