1537-703J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1537-703J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 330NH 1.63A 54 MOHM TH
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1537-703J
Varenummer 1537-703J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 330NH 1.63A 54 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24756 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Afskærmning Shielded Serie 1537-7
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1537-703J TR 2500 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 330nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 250MHz
Detaljeret beskrivelse 330nH Shielded Inductor 1.63A 54 mOhm Axial DC-modstand (DCR) 54 mOhm
Nuværende vurdering 1.63A Nuværende - Mætning 1.63A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1537-702K
1537-702K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 1.92A 39 MOHM TH
På lager: 30698 pcs
Hent:
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 330NH 1.63A 54 MOHM TH
På lager: 31878 pcs
Hent:
RFQ
1537-706J
1537-706J
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 1.24A 93 MOHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 2.27A 28 MOHM TH
1537-68H
1537-68H
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 176MA 3.3 OHM TH
Hent: 1537-68H.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 1.53A 62 MOHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 1.28A 88 MOHM TH