1537-753J
Produkt oversigt
Varenummer: 1537-753J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6MH 32MA 140 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for 1537-753J
Varenummer 1537-753J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6MH 32MA 140 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31570 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Afskærmning Shielded Serie 1537-7
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 250kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1537-753J TR 2500 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250kHz selvinduktion 5.6mH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 1.6MHz
Detaljeret beskrivelse 5.6mH Shielded Inductor 32mA 140 Ohm Axial DC-modstand (DCR) 140 Ohm
Nuværende vurdering 32mA Nuværende - Mætning 4.8mA
Relaterede produkter
1537-751K
1537-751K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9MH 41MA 83 OHM TH
På lager: 26691 pcs
Hent:
RFQ
1537-754J
1537-754J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8MH 30MA 153 OHM TH
På lager: 31759 pcs
Hent:
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 8.2MH 29MA 167 OHM TH