1537-756J
Produkt oversigt
Varenummer: 1537-756J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10MH 27MA 185 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for 1537-756J
Varenummer 1537-756J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10MH 27MA 185 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30110 pcs Datablad
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Afskærmning Shielded Serie 1537-7
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 250kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1537-756J TR 2500 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 250kHz selvinduktion 10mH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 1.3MHz
Detaljeret beskrivelse 10mH Shielded Inductor 27mA 185 Ohm Axial DC-modstand (DCR) 185 Ohm
Nuværende vurdering 27mA Nuværende - Mætning 3.6mA
Relaterede produkter
1537-756K
1537-756K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10MH 27MA 185 OHM TH
På lager: 27805 pcs
Hent:
RFQ
1537-76G
1537-76G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 151MA 4.5 OHM TH
På lager: 59156 pcs
Hent: 1537-76G.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 8.2MH 29MA 167 OHM TH
Hent:
1537-76H
1537-76H
Hent: 1537-76H.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 6.8MH 30MA 153 OHM TH
1537-755J
1537-755J
Beskrivelse: FIXED IND 5.6MH 32MA 140 OHM TH
Hent: 1537-76J.pdf
1537-76F
1537-76F
Hent: 1537-76F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 110UH 144MA 4.9 OHM TH