1641R-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1641R-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1641R-122J
Varenummer 1641R-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 91966 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641R
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641R-122J TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 130MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Shielded Molded Inductor 900mA 100 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 900mA Nuværende - Mætning 900mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1641R-121H
1641R-121H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 1.57A 34 MOHM TH
På lager: 71507 pcs
Hent:
RFQ
1641R-105K
1641R-105K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1MH 70MA 17.5 OHM TH
På lager: 45523 pcs
Hent:
RFQ
1641R-121J
1641R-121J
1641R-123K
1641R-123K
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH
1641R-122K
1641R-122K
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM