1641R-123H
Produkt oversigt
Varenummer: 1641R-123H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH
  • Besked
Specifikationer for 1641R-123H
Varenummer 1641R-123H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 205MA 2 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 73369 pcs Datablad
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Afskærmning Shielded Serie 1641R
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1641R-123H TR 2500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 44MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Shielded Molded Inductor 205mA 2 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 2 Ohm Max
Nuværende vurdering 205mA Nuværende - Mætning 205mA
Relaterede produkter
1641R-122J
1641R-122J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 900MA 100 MOHM
På lager: 91966 pcs
Hent:
RFQ
1641R-121H
1641R-121H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 1.57A 34 MOHM TH
På lager: 71507 pcs
Hent:
RFQ
1641R-124K
1641R-124K
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 153MA 3.6 OHM TH