1812-222H
API DelevanAPI Delevan
1812-222H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-222H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
Dataark: 1812-222H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812-222H
Varenummer 1812-222H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52190 pcs Datablad 1812-222H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-222H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 55MHz
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Inductor 535mA 700 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 700 mOhm Max
Nuværende vurdering 535mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-223H
1812-223H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
På lager: 52377 pcs
Hent: 1812-223H.pdf
RFQ
1812-223F
1812-223F
producenter: API Delevan
På lager: 26484 pcs
Hent: 1812-223F.pdf
RFQ
1812-221K
1812-221K
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
Hent: 1812-221K.pdf
1812-223J
1812-223J
Hent: 1812-223J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
Hent: 1812-222F.pdf
1812-222G
1812-222G
Hent: 1812-222G.pdf
Hent: 1812-222K.pdf
Hent: 1812-221G.pdf