1812-222J
API DelevanAPI Delevan
1812-222J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-222J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
Dataark: 1812-222J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-222J
Varenummer 1812-222J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 41475 pcs Datablad 1812-222J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812222J
DN12222JCT
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 2.2µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 55MHz Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Inductor 535mA 700 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 700 mOhm Max Nuværende vurdering 535mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-222K
1812-222K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM
På lager: 86535 pcs
Hent: 1812-222K.pdf
RFQ
1812-223H
1812-223H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
På lager: 52377 pcs
Hent: 1812-223H.pdf
RFQ
Hent: 1812-223K.pdf
1812-222F
1812-222F
Hent: 1812-222F.pdf
1812-221J
1812-221J
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
Hent: 1812-221J.pdf
Hent: 1812-223F.pdf
Hent: 1812-222H.pdf
1812-223G
1812-223G
Hent: 1812-223G.pdf