1812-564H
API DelevanAPI Delevan
1812-564H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-564H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
Dataark: 1812-564H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-564H
Varenummer 1812-564H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60471 pcs Datablad 1812-564H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-564H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 560µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 3MHz
Detaljeret beskrivelse 560µH Unshielded Inductor 82mA 30 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 30 Ohm Max
Nuværende vurdering 82mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-563H
1812-563H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
På lager: 51188 pcs
Hent: 1812-563H.pdf
RFQ
1812-564F
1812-564F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
På lager: 27914 pcs
Hent: 1812-564F.pdf
RFQ
1812-564J
1812-564J
Hent: 1812-564J.pdf
1812-680K
1812-680K
Beskrivelse: FIXED IND 68NH 770MA 250 MOHM
Hent: 1812-680K.pdf
1812-680M
1812-680M
Hent: 1812-680M.pdf
Hent: 1812-563J.pdf
Hent: 1812-564K.pdf
1812-563G
1812-563G
Hent: 1812-563G.pdf
Hent: 1812-564G.pdf
producenter: Techspray
Beskrivelse: DESOLDER BRAID ROSIN 0.13" 5'