1812-564J
API DelevanAPI Delevan
1812-564J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-564J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
Dataark: 1812-564J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-564J
Varenummer 1812-564J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 83820 pcs Datablad 1812-564J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-564J TR 500
DN12564JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 560µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 3MHz Detaljeret beskrivelse 560µH Unshielded Inductor 82mA 30 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 30 Ohm Max Nuværende vurdering 82mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-564F
1812-564F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
På lager: 27914 pcs
Hent: 1812-564F.pdf
RFQ
1812-563K
1812-563K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD