1812-822H
API DelevanAPI Delevan
1812-822H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-822H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM
Dataark: 1812-822H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-822H
Varenummer 1812-822H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52185 pcs Datablad 1812-822H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-822H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 25MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 375mA 1.4 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 375mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812-821J
1812-821J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
På lager: 88200 pcs
Hent: 1812-821J.pdf
RFQ
1812-823G
1812-823G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
På lager: 34270 pcs
Hent: 1812-823G.pdf
RFQ
Hent: 1812-821G.pdf
1812-821K
1812-821K
Hent: 1812-821K.pdf
1812-823F
1812-823F
Hent: 1812-823F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM
Hent: 1812-822F.pdf
Hent: 1812-822K.pdf
1812-821H
1812-821H
Hent: 1812-821H.pdf
Hent: 1812-822J.pdf