1812-823J
API DelevanAPI Delevan
1812-823J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-823J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
Dataark: 1812-823J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-823J
Varenummer 1812-823J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 86029 pcs Datablad 1812-823J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-823J TR 500
DN12823JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 82µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 8MHz Detaljeret beskrivelse 82µH Unshielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 7 Ohm Max Nuværende vurdering 169mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-823F
1812-823F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD