1812R-102G
API DelevanAPI Delevan
1812R-102G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-102G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
Dataark: 1812R-102G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-102G
Varenummer 1812R-102G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 41196 pcs Datablad 1812R-102G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-102G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 100MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Inductor 634mA 500 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 500 mOhm Max
Nuværende vurdering 634mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-103H
1812R-103H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
På lager: 81477 pcs
Hent: 1812R-103H.pdf
RFQ
1812R-101K
1812R-101K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM