1812R-102J
API DelevanAPI Delevan
1812R-102J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-102J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
Dataark: 1812R-102J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-102J
Varenummer 1812R-102J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 47626 pcs Datablad 1812R-102J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Original-Reel® Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN42111JDKR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 100MHz
Detaljeret beskrivelse 1µH Unshielded Inductor 634mA 500 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 500 mOhm Max
Nuværende vurdering 634mA Nuværende - Mætning -