1812R-103J
API DelevanAPI Delevan
1812R-103J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-103J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
Dataark: 1812R-103J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-103J
Varenummer 1812R-103J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 62718 pcs Datablad 1812R-103J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN42112JCT Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 20MHz
Detaljeret beskrivelse 10µH Unshielded Inductor 354mA 1.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 1.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 354mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-103F
1812R-103F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
På lager: 36108 pcs
Hent: 1812R-103F.pdf
RFQ
1812R-103K
1812R-103K
producenter: API Delevan
På lager: 108526 pcs
Hent: 1812R-103K.pdf
RFQ
1812R-102J
1812R-102J
Beskrivelse: FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
Hent: 1812R-102J.pdf
1812R-104F
1812R-104F
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
Hent: 1812R-104F.pdf
1812R-104K
1812R-104K
Hent: 1812R-104K.pdf
1812R-102H
1812R-102H
Hent: 1812R-102H.pdf
1812R-104H
1812R-104H
Hent: 1812R-104H.pdf
1812R-102K
1812R-102K