1812R-154G
API DelevanAPI Delevan
1812R-154G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-154G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
Dataark: 1812R-154G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-154G
Varenummer 1812R-154G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52958 pcs Datablad 1812R-154G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-154G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 150µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 6MHz
Detaljeret beskrivelse 150µH Unshielded Inductor 149mA 9 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 9 Ohm Max
Nuværende vurdering 149mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-153F
1812R-153F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD
På lager: 31513 pcs
Hent: 1812R-153F.pdf
RFQ
1812R-180K
1812R-180K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
På lager: 118243 pcs
Hent: 1812R-180K.pdf
RFQ
1812R-153J
1812R-153J
Hent: 1812R-153J.pdf
1812R-153H
1812R-153H
Hent: 1812R-153H.pdf
1812R-154K
1812R-154K
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD