1812R-180M
API DelevanAPI Delevan
1812R-180M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-180M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
Dataark: 1812R-180M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-180M
Varenummer 1812R-180M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 141978 pcs Datablad 1812R-180M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-180M TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 18nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 1GHz
Detaljeret beskrivelse 18nH Unshielded Inductor 1.23A 100 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.23A Nuværende - Mætning -