1812R-181G
API DelevanAPI Delevan
1812R-181G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-181G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
Dataark: 1812R-181G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-181G
Varenummer 1812R-181G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 59072 pcs Datablad 1812R-181G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-181G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 180nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 400MHz
Detaljeret beskrivelse 180nH Unshielded Inductor 757mA 350 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 350 mOhm Max
Nuværende vurdering 757mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-180M
1812R-180M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
På lager: 141978 pcs
Hent: 1812R-180M.pdf
RFQ
1812R-182G
1812R-182G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
På lager: 43082 pcs
Hent: 1812R-182G.pdf
RFQ
1812R-181K
1812R-181K
Beskrivelse: FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
Hent: 1812R-181K.pdf
1812R-181J
1812R-181J
Hent: 1812R-181J.pdf
1812R-154K
1812R-154K
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD