1812R-183J
API DelevanAPI Delevan
1812R-183J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-183J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Dataark: 1812R-183J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-183J
Varenummer 1812R-183J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 126211 pcs Datablad 1812R-183J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812R-183J TR 500
1812R183J
DN42121JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 18µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 15MHz
Detaljeret beskrivelse 18µH Unshielded Inductor 268mA 2.8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 2.8 Ohm Max
Nuværende vurdering 268mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-182H
1812R-182H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
På lager: 78073 pcs
Hent: 1812R-182H.pdf
RFQ
1812R-183G
1812R-183G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
På lager: 44425 pcs
Hent: 1812R-183G.pdf
RFQ
1812R-182K
1812R-182K