1812R-184F
API DelevanAPI Delevan
1812R-184F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-184F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Dataark: 1812R-184F.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812R-184F
Varenummer 1812R-184F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29033 pcs Datablad 1812R-184F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-184F TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 5MHz
Detaljeret beskrivelse 180µH Unshielded Inductor 145mA 9.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 9.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 145mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-184H
1812R-184H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
På lager: 76888 pcs
Hent: 1812R-184H.pdf
RFQ
1812R-184K
1812R-184K
producenter: API Delevan
På lager: 95595 pcs
Hent: 1812R-184K.pdf
RFQ
1812R-183F
1812R-183F
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Hent: 1812R-183F.pdf
1812R-184J
1812R-184J
Hent: 1812R-184J.pdf
1812R-183K
1812R-183K
Hent: 1812R-183K.pdf
1812R-220K
1812R-220K
Beskrivelse: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM