1812R-334H
API DelevanAPI Delevan
1812R-334H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-334H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD
Dataark: 1812R-334H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812R-334H
Varenummer 1812R-334H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 74904 pcs Datablad 1812R-334H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-334H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 330µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 3.5MHz
Detaljeret beskrivelse 330µH Unshielded Inductor 120mA 14 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 14 Ohm Max
Nuværende vurdering 120mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-334K
1812R-334K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD