1812R-334J
API DelevanAPI Delevan
1812R-334J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-334J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD
Dataark: 1812R-334J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-334J
Varenummer 1812R-334J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 144806 pcs Datablad 1812R-334J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812R-334J TR 500
1812R334J
DN42132JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 330µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 3.5MHz
Detaljeret beskrivelse 330µH Unshielded Inductor 120mA 14 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 14 Ohm Max
Nuværende vurdering 120mA Nuværende - Mætning -