1812R-470M
API DelevanAPI Delevan
1812R-470M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-470M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM
Dataark: 1812R-470M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-470M
Varenummer 1812R-470M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 133851 pcs Datablad 1812R-470M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-470M TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 47nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 1GHz
Detaljeret beskrivelse 47nH Unshielded Inductor 870mA 200 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 200 mOhm Max
Nuværende vurdering 870mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-471G
1812R-471G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
På lager: 56573 pcs
Hent: 1812R-471G.pdf
RFQ
1812R-470J
1812R-470J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM
På lager: 88736 pcs
Hent: 1812R-470J.pdf
RFQ
1812R-394K
1812R-394K
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD