1812R-471F
API DelevanAPI Delevan
1812R-471F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-471F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
Dataark: 1812R-471F.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812R-471F
Varenummer 1812R-471F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42484 pcs Datablad 1812R-471F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-471F TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 190MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Unshielded Inductor 501mA 800 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 800 mOhm Max
Nuværende vurdering 501mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-471K
1812R-471K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
På lager: 170016 pcs
Hent: 1812R-471K.pdf
RFQ
1812R-472F
1812R-472F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD
På lager: 37649 pcs
Hent: 1812R-472F.pdf
RFQ
1812R-470M
1812R-470M
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM
Hent: 1812R-470M.pdf
1812R-470K
1812R-470K
Hent: 1812R-470K.pdf
1812R-471H
1812R-471H
Hent: 1812R-471H.pdf
1812R-394K
1812R-394K
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD