1812R-560M
API DelevanAPI Delevan
1812R-560M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-560M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
Dataark: 1812R-560M.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812R-560M
Varenummer 1812R-560M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 141706 pcs Datablad 1812R-560M.pdf
Type - Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-560M TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 56nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 850MHz
Detaljeret beskrivelse 56nH Unshielded Inductor 770mA 250 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 250 mOhm Max
Nuværende vurdering 770mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-560J
1812R-560J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
På lager: 92756 pcs
Hent: 1812R-560J.pdf
RFQ
1812R-474K
1812R-474K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD
På lager: 107514 pcs
Hent: 1812R-474K.pdf
RFQ
1812R-560K
1812R-560K