1812R-561J
API DelevanAPI Delevan
1812R-561J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-561J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
Dataark: 1812R-561J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812R-561J
Varenummer 1812R-561J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 116901 pcs Datablad 1812R-561J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-561J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 560nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 170MHz
Detaljeret beskrivelse 560nH Unshielded Inductor 409mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.2 Ohm Max
Nuværende vurdering 409mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-560J
1812R-560J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
På lager: 92756 pcs
Hent: 1812R-560J.pdf
RFQ
1812R-561K
1812R-561K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
På lager: 132000 pcs
Hent: 1812R-561K.pdf
RFQ
1812R-562H
1812R-562H
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Hent: 1812R-562H.pdf
1812R-562F
1812R-562F
Hent: 1812R-562F.pdf
1812R-562K
1812R-562K