1812R-563G
API DelevanAPI Delevan
1812R-563G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-563G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
Dataark: 1812R-563G.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812R-563G
Varenummer 1812R-563G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42426 pcs Datablad 1812R-563G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-563G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 56µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 9MHz
Detaljeret beskrivelse 56µH Unshielded Inductor 191mA 5.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 5.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 191mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-564G
1812R-564G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
På lager: 44935 pcs
Hent: 1812R-564G.pdf
RFQ
1812R-563F
1812R-563F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
På lager: 37526 pcs
Hent: 1812R-563F.pdf
RFQ
1812R-562K
1812R-562K
Beskrivelse: FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Hent: 1812R-562K.pdf
1812R-563K
1812R-563K