1812R-563J
API DelevanAPI Delevan
1812R-563J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-563J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
Dataark: 1812R-563J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-563J
Varenummer 1812R-563J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 63825 pcs Datablad 1812R-563J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne DN42139JCT Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 56µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans 9MHz
Detaljeret beskrivelse 56µH Unshielded Inductor 191mA 5.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC-modstand (DCR) 5.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 191mA Nuværende - Mætning -