2512-273J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-273J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
Dataark: 2512-273J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512-273J
Varenummer 2512-273J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 67117 pcs Datablad 2512-273J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512-273J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 27µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 27µH Unshielded Inductor 330mA 3.7 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 3.7 Ohm Max
Nuværende vurdering 330mA Nuværende - Mætning 248mA
Relaterede produkter
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: TERM TURRET DBL
På lager: 221374 pcs
Hent: 2512-3-00-80-00-00-07-0.pdf
RFQ
2512-332F
2512-332F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM
På lager: 24729 pcs
Hent: 2512-332F.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
Hent: 2512-273F.pdf
2512-273G
2512-273G
Hent: 2512-273G.pdf
2512-272K
2512-272K
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
Hent: 2512-272K.pdf
2512-272H
2512-272H
Hent: 2512-272H.pdf
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: TERM TURRET DOUBLE L=5.56MM
Hent: 2512-3-00-50-00-00-07-0.pdf
2512-272J
2512-272J
Hent: 2512-272J.pdf
Hent: 2512-273H.pdf