2512-272J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-272J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
Dataark: 2512-272J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512-272J
Varenummer 2512-272J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 79821 pcs Datablad 2512-272J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512-272J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.7µH Unshielded Inductor 865mA 540 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 540 mOhm Max
Nuværende vurdering 865mA Nuværende - Mætning 649mA
Relaterede produkter
2512-223J
2512-223J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
På lager: 72264 pcs
Hent: 2512-223J.pdf
RFQ
2512-272G
2512-272G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
På lager: 28428 pcs
Hent: 2512-272G.pdf
RFQ
2512-223K
2512-223K
Hent: 2512-223K.pdf
2512-223H
2512-223H
Hent: 2512-223H.pdf
2512-272F
2512-272F
Hent: 2512-272F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
Hent: 2512-273K.pdf
Hent: 2512-272H.pdf
Hent: 2512-273J.pdf
Hent: 2512-273G.pdf