2512-223H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-223H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
Dataark: 2512-223H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2512-223H
Varenummer 2512-223H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56915 pcs Datablad 2512-223H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 2512-223H TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Inductor 340mA 3.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 3.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 340mA Nuværende - Mætning 255mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512-272G
2512-272G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
På lager: 28428 pcs
Hent: 2512-272G.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
På lager: 30464 pcs
Hent: 2512-222G.pdf
RFQ
2512-222K
2512-222K
Hent: 2512-222K.pdf
2512-272F
2512-272F
Hent: 2512-272F.pdf
2512-272J
2512-272J
Hent: 2512-272J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
Hent: 2512-223J.pdf