2512-222J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-222J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
Dataark: 2512-222J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512-222J
Varenummer 2512-222J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 80591 pcs Datablad 2512-222J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512-222J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Inductor 1A 400 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 400 mOhm Max
Nuværende vurdering 1A Nuværende - Mætning 750mA
Relaterede produkter
2512-223H
2512-223H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
På lager: 56915 pcs
Hent: 2512-223H.pdf
RFQ
2512-222K
2512-222K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
På lager: 103247 pcs
Hent: 2512-222K.pdf
RFQ
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: TERM TURRET DOUBLE L=5.56MM
Hent: 2512-2-00-50-00-00-07-0.pdf
2512-223F
2512-223F
Hent: 2512-223F.pdf
Hent: 2512-222H.pdf
2512-223G
2512-223G
Hent: 2512-223G.pdf
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: TERM TURRET DBL
Hent: 2512-2-00-80-00-00-07-0.pdf
Hent: 2512-223K.pdf
Hent: 2512-222F.pdf
Hent: 2512-222G.pdf