2512-222H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-222H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
Dataark: 2512-222H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2512-222H
Varenummer 2512-222H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 53544 pcs Datablad 2512-222H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 2512-222H TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Inductor 1A 400 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 400 mOhm Max
Nuværende vurdering 1A Nuværende - Mætning 750mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512-223J
2512-223J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
På lager: 72264 pcs
Hent: 2512-223J.pdf
RFQ
2512-223G
2512-223G
producenter: API Delevan
På lager: 33982 pcs
Hent: 2512-223G.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 1A 400 MOHM SMD
Hent: 2512-222G.pdf
2512-222F
2512-222F
Hent: 2512-222F.pdf
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: TERM TURRET DOUBLE L=5.56MM
Hent: 2512-2-00-50-00-00-07-0.pdf
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: TERM TURRET DBL
Hent: 2512-2-00-80-00-00-07-0.pdf
Hent: 2512-223F.pdf
2512-223H
2512-223H
Hent: 2512-223H.pdf
Hent: 2512-222J.pdf
2512-222K
2512-222K
Hent: 2512-222K.pdf